Шахтар оголосив про припинення співпраці з Parimatch

Футбольний клуб “Шахтар” (Донецьк) оголосив про припинення співпраці зі своїм титульним партнером, компанією Parimatch. Це сталося після того, як компанія опинилася під санкціями Ради національної безпеки та оборони України. Відповідна заява була оприлюднена на офіційному сайті ФК.

“У зв’язку із оприлюдненням Указу Президента України № 145/2023 “Про рішення Ради національної безпеки та оборони України від 10 березня 2023 року “Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” ФК “Шахтар” заявляє про припинення співпраці із титульним партнером клубу компанією Parimatch”, – йдеться у заяві “Шахтар”.

Як відомо, компанія Parimatch стала преміум-партнером “Шахтаря” у липні 2017 року. За два роки компанія стала титульним спонсором команди. Відповідно до угоди між “Шахтарем” і Parimatch, у матчах української Прем’єр-ліги на футболках всіх гравців клубу повинен був бути нанесений логотип компанії.

Шахтар більше не співпрацює з Parimatch
Шахтар більше не співпрацює з Parimatch

Як повідомляли Ми-Україна, Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо санкцій проти 120 фізичних та 287 юридичних осіб. Серед них букмекерські компанії, організатори лотерей, іподроми, інвестиційні та розважальні компанії, зокрема, “Паріматч”.

Головне