Паша “Мерседес” радіє окупації Херсона: СБУ оприлюднила записи розмов митрополита

Служба безпеки України оприлюднила розмови митрополита Павла, де він стверджує, що Україна  винна у тому, що росія розпочала повномасштабну війну. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

В одній з розмов Паша “Мерседес” радіє окупації Херсона, а вторгнення російської федерації називає “війною Америки і росії до останнього українця”.

“Вже сьогодні Херсон благовіствуй радость велію, там уже і прапори російські скрізь… Люди довольні. Он показують, я то не вмію, слава Богу, і не хочу, а показують по Інтернеті. Ось і все. Звісно, не поступляться. Колись казали, що буде війна Америки і Росії до останнього українця. Ще небагато залишилося. Зразу попереджую, не будь десь близько, де є якась частина, щось таке, якийсь завод”, – розповідає митрополит.

Крім того, намісник Києво-Печерської Лаври вважає, що Україна спровокувала Москву до повномасштабної війни.

“Пишуть сьогодні в ютубі, лупанули по тих лабораторіях американських в Києві і Одесі, щоб аж від них пил розлетівся… Знищують Україну повністю. Ну, росіяни б’ють по повній, а українці ж провокують”, – заявив Павло.

Також він заявив співрозмовнику що у західних регіонах “нема українців”, а терроборону назвав виродками.

Нагадаємо, що один із священників УПЦ МП вирішив охрестити натовп священною водою. Замість традиційного окроплення – він вилив відро з залишками води на голову активісту з інвалідністю.

Як писав “Ми-Україна” раніше, Служба безпеки України в суботу, 1 квітня, офіційно підтвердила підозри митрополиту УПЦ (МП) Павлу.

Головне