Подоляк: Не варто збільшувати вагу будь-яких наявних “мирних ініціатив”, адже всі вони проросійські

Україна не повинна збільшувати вагу будь-яких наявних “мирних ініціатив”, адже всі вони є проросійськими. Про це заявив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” на каналі “Ми-Україна”.

“Не треба збільшувати вагу, багато говорити про всі ці ініціативи. Не тільки китайську, а і бразильську, африканську. Сьогодні з’явилася ще індонезійська ініціатива, ватиканська. Можливо навіть можемо згадати про угорську ініціативу і так далі. Вони не мають певної ваги навіть для того, щоб конкурувати між собою. Тобто ці ініціативи так чи інакше є проросійськими, давайте відверто речі називати своїми іменами. І вони мають привести нас до одного негативного фіналу. Всі ті ініціативи говорять наступне: “Не атакуйте росію, не йдіть в контрнаступ, негайно припиніть вогонь і залиште територію за росією. А там ми з вами всі разом таким знаєте дитячим гуртком сядемо за стіл переговорів і ми там все ж таки вас переконаємо, що росія має право вас вирізати далі”, – зазначив Подоляк.

При цьому він додав: “Коли ми починаємо підвищувати суб’єктність того чи іншого переговорника чи там того чи іншого спецпредставника, ми робимо помилку. Навіщо ми збільшуємо їм суб’єктність”, – резюмував радник голови ОПУ.

Як повідомляли “Ми-Україна”, очільник індонезійського Міноборони Прабово Субіанто презентував мирний план, який, на думку, керівництва його країни, міг би сприяти врегулюванню війни рф в Україні. Його деталі міністр розкрив в ході безпековому форумі “Діалог Шангрі-Ла”, який відбувся у Сінгапурі.

Головне