Зурабішвілі: Саакашвілі не випустять навіть з помилуванням

Зурабішвілі: Саакашвілі не випустять навіть з помилуванням

Екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі не зможе вийти на свободу, навіть якщо його помилують. Про це заявила президентка Грузії Саломе Зурабішвілі, пише "Європейська правда". 

За її словами, президентське помилування не зможе стати юридичною підставою для звільнення з в'язниці у випадку з Саакашвілі. 

Зурабішвілі додала, що колишній президент Грузії проходить обвинуваченим ще у трьох справах.

“Відмовившись відпустити Саакашвілі на лікування, суд засудив весь грузинський народ до того, щоб "ходити по замкнутому колу і залишитися заручником цієї ситуації", - зазначила глава держави.

Крім того Зурабішвілі поскаржилася, що чинний грузинський уряд практично позбавив державу перспектив європейської інтеграції.

"Репутація країни зруйнована, довіра до неї зруйнована, наше місце в новому геополітичному контексті виявилося невизначеним. Що саме по собі може бути небезпечно, якщо Росія вважатиме, що ми втратили чітку підтримку наших традиційних партнерів", - заявила президент Грузії.

Екс-президент Грузії не зможе вийти на свободу, навіть якщо його помилують
Екс-президент Грузії не зможе вийти на свободу, навіть якщо його помилують

Нагадаємо, Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець закликав владу Грузії пустити його до колишнього президента країни Міхеіла Саакашвілі

Як повідомляли “Ми-Україна”, народні депутати на засіданні Верховної Ради України підтримали постанову про звернення до Грузії щодо стану Міхеіла Саакашвілі.

Головне