Зіткнення поїздів в Індії: кількість загиблих зросла

Зіткнення поїздів в Індії: кількість загиблих зросла

У залізничній аварії в індійському штаті Одіша, де зіткнулися три поїзди, загинули 294 особи, понад тисячу – постраждали.

Про це повідомляє Hindustan Times.

Кількість загиблих може зрости, оскільки рятувальники продовжують розбирати купи брухту, на які внаслідок зіткнення перетворилися вагони двох пасажирських і одного вантажного поїздів. 

Згідно з першим звітом уряду Індії,  близько 19:00 за місцевим часом високошвидкісний пасажирський потяг Coromandel Express, що прямував з Калькутти, зіткнувся з вантажним потягом, який простоював на станції невеликого міста Баханага. 

Після зіткнення із вантажним потягом, пасажирський, в якому перебувало 1257 пасажирів, зійшов з рейок. Загалом 21 вагон зійшов з колії, а три – перекинулись на інші рейки.

Одночасно із цим пасажирський потяг із Бенгалуру до Калькутти Yesvantpur-Howrah Express з 1039 пасажирами прямував у протилежному напрямку – по колії, на яку перекинулись 3 вагони потягу, що зійшов з рейок. Друге зіткнення спричинило сходження з рейок двох вагонів третього поїзда.

В цілому за підрахунками “Індійської залізниці” її мережа щоденно перевозить більш як 13 млн людей.

Найбільш смертоносна аварія на залізниці в країні відбулась у 1981 році. Тоді пасажирський поїзд впав з моста в річку в штаті Біхар, в результаті чого загинуло близько 800 людей.

Як писав "Ми-Україна" раніше, 3 червня росіяни завдали удару по Підгородненській громаді поблизу Дніпра. Вночі рятувальники дістали тіло дворічної дитини.

Головне