На забезпечення житлом ветеранів виділено 5,5 млрд грн на цей рік, - Мінветеранів

На забезпечення житлом ветеранів виділено 5,5 млрд грн на цей рік, - Мінветеранів

На 2023 рік передбачено 5,5 мільярдів гривень для забезпечення житлом ветеранів та членів їх родин. Це більше коштів, ніж за усі попередні роки разом узяті.
 
Про це заявив генеральний директор Директорату соціального захисту Мінветеранів Руслан Приходько в ефірі телеканалу "Ми-Україна".

"Завдяки синергії керівництва нашої держави на цей рік нам передбачено 5,5 млрд грн, що у сумі є більше, ніж за всі попередні роки разом узяті по забезпеченню житлом. У нас саме на сьогодні досі не закриті обліки і потреби по учасниках бойових дій на території інших країн, таких як Афганістан. Що стосується наших чотирьох бюджетних програм. Вони передбачають виплату бенефіціарам грошових субвенцій на спеціальних рахунках. Після отримання коштів відповідні особи придбають житло, які попередньо обрали самостійно. Це є або вторинний ринок, або первинний, але обов’язково, щоб житло було введено в експлуатацію", - зауважив він.

За його словами, є чітко прописані формули, по яким обраховується кінцева сума, яку буде отримувати родина в грошовій компенсації. Вона включає кількість осіб, які потребують поліпшення житлових умов.

"У тому числі є кількість квадратних метрів, вона помножується на коефіцієнт опосередкованої вартості одного квадратного метра будівництва житла і помножується на коефіцієнт. По всій Україні наразі ми ці коефіцієнти зрівняли. Окрім великих міст, таких як Київ, Львів, Одеса, Дніпро і Харків. Там відповідний коефіцієнт складає 1,75, по всім іншим містам він складає, 1,5", - заявив Приходько.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, Україна пропонувала обмін полонених мусульман на честь Рамадану, але рф відмовилася.

Головне