Зеленський вшанував памʼять українців і українок, які віддали свої життя, захищаючи державу

Зеленський вшанував памʼять українців і українок, які віддали свої життя, захищаючи державу

Президент України Володимир Зеленський вшанував памʼять українців і українок, які віддали свої життя, захищаючи державу.

Про це глава держави повідомив у своєму Telegram-каналі з посиланням на слова на урочистому заході з нагоди Дня пам’яті захисників України.

"Щороку 29 серпня ми вшановуємо памʼять українців і українок, які віддали свої життя, захищаючи нашу державу. Захищаючи незалежність України. Свободу для всіх наших людей. Цілісність України. Право України бути серед вільних націй", - зазначив Зеленський.

За його словами, кожне з таких слів має надзвичайну вагу. Проте немає таких слів, яких було б достатньо, аби описати повністю ту силу, велич і самопожертву героїв, які залишаються навічно в бою, щоб тільки їх народ зберіг волю або здобув перемогу.

"Слова завжди менші, ніж те, що ми відчуваємо. І хай сльози, які будуть сьогодні, хай мовчання, яке сьогодні звучатиме гучніше, ніж будь-які слова, хай наша шана, яка є абсолютно щирою, скаже всім, що ми відчуваємо насправді та наскільки ми вдячні всім нашим захисникам і захисницям, чиє життя стало життям України. Хай буде світлою памʼять усіх наших воїнів!", - наголосив президент.

Водночас президент передав ордени "Золота Зірка" членам родин українських захисників. Вони були удостоєні звання Героя України посмертно.

Нагадаємо, головною мрією президента України Володимира Зеленського є перемога у війні, яка унеможливить нові війни рф, розповів він.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, президент Володимир Зеленський привітав українців із Днем Незалежності

Головне