Збірна України з баскетболу здобула другу перемогу у прекваліфікації на Олімпіаду

Національна чоловіча збірна здобула другу перемогу в попередній олімпійській кваліфікації, здолавши збірну Ісландії 82:69.

Турнір відбувся у Туреччині.

Підопічні Віталія Степановського програли першу чверть – 17:18. Однак далі українці були помітно сильнішими за суперника. На велику перерву Україна пішла з різницею +9. І надалі лише нарощувала перевагу.

Найрезультативнішим гравцем матчу став українець Олександр Ковляр із 23 очками та 10 передачами.

У четвертій чверті "жовто-сині" ісландська збірна почала поступово скорочувати відставання, але до критичної ситуації на паркеті не дійшло. Точний триочковий від Мішули зробив рахунок 67:78.

У першому матчі пре-кваліфікації Україна обіграла Болгарію в овертаймі.

Свій матч третього Україна зіграє проти Туреччини у вівторок, 15 серпня. Початок о 20:00 за київським часом.

Дві перемоги майже гарантують збірній України вихід до півфіналу пре-олімпійського кваліфікаційного турніру. Де-факто це може статись, якщо в другому матчі нашої групи збірна Туреччини переграє Болгарію. В такому випадку наша збірна і збірна господарів достроково гарантують собі вихід з групи.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Чехію не впустили російську тенісистку, яка прямувала на турнір.