З 10 000 мешканців Сєвєродонецька половина залишається без світла та води

З 10 000 мешканців Сєвєродонецька половина залишається без світла та води

Сєвєродонецьк сьогодні нараховує 8000-10 000 населення, приблизно половина з них давно живе без електрики, водопостачання та водовідведення.

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна" заявив голова Сєвєродонецької районної державної адміністрації Роман Власенко.

За його словами, з приходом весни цивільних у місті побільшало. Втім, у Сєвєродонецьку багато військових, практично половина житлового фонду заселена росіянами.

"Окупанти відновлюють дуже незначну кількість будинків, які не дуже постраждали, щоб зробити показову картинку. Всі обіцянки щодо відновлення не відбуваються", – додав він.

Нагадаємо, днями Власенко розповідав, що кількість людей у місті зросла з приходи весни та тепла. Упродовж зими у більшості мешканців опалення не було, тому їм доводилось грітися буржуйкам навіть у багатоквартирних будинках. Попри стабілізацію ситуації з погодою Сєвєродонецьк сьогодні спостерігає дефіцит продуктів, медикаментів та робочих місць. Не полишають людей у спокої і окупанти, вони “продовжують терор місцевих мешканців щодо паспортизації та мобілізації”.

Як писав "Ми-Україна" раніше, ворог зосереджує основні зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Тільки під Бахмутом українські військові відбили 28 атак ворога.

Протягом минулої доби противник завдав п’ять ракетних та 25 авіаційних ударів, здійснив 34 обстріли з реактивних систем залпового вогню. Підрозділи Сил оборони України відбили на них понад 60 атак противника. В епіцентрі бойових дій залишаються Білогорівка, Бахмут, Авдіївка та Мар’їнка.

Головне