Ворог йде по своїх же трупах: Окупаційне військо відновило штурм Соледара - Міноборони 

Ворог йде по своїх же трупах: Окупаційне військо відновило штурм Соледара - Міноборони 

Російське окупаційне військо вирішило здійснити повторну спробу потужного штурму населеного пункту Соледар, що у Бахмутському районі на Донеччині. Про це пише заступниця голови оборонного відомства України Ганна Маляр. 

“Після невдалої спроби захопити Соледар та відступу ворог провів перегрупування,  відновив втрати, перекинув додатково штурмові загони, змінив тактику  і розпочав потужний штурм.  Наразі ворог задіяв  велику кількість штурмових груп, сформованих з найкращих резервів вагнерівців”, - зазначила вона. 

За її словами, ворожі сили буквально йдуть по трупах своїх же однослужбовців. Ба більше, російська артилерія під час наступу часто накриває вогнем й власних бійців.

"Наші захисники мужньо  боронять кожний метр рідної землі.  Жорстокі бої тривають просто в ці хвилини”,  йдеться у дописі Маляр.  

Як раніше повідомляли “Ми-Україна”, командувач Сухопутних військ ЗСУ, генерал-полковник Олександр Сирський до цього розповів, що місто Соледар на Донеччині наразі штурмують найбільш професійні загони “вагнерівців”. Однак українські захисники завдають значних втрат ворогу та контролюють місто.

Головне