Влада Латвії надішле Україні нову партію потужних Stinger

Влада Латвії надішле Україні нову партію потужних Stinger

Латвія може незабаром передати Україні нову партію зенітно-ракетних комплексів Stinger. Про це повідомила міністерка оборони країни Інара Мурнієце.

Вона додала, що її країна і надалі буде допомагати Україні. Зокрема, Латвія планує запропонувати українським захисникам навчання.

“Зустрічаючись з українськими колегами, вони висловлюють найбільшу вдячність Латвії за ті Stinger, які прийшли до війни, це було дуже правильне рішення Міністерства оборони, а також колишнього міністра. Ми будемо продовжувати допомагати зі Stinger, будемо продовжувати ще більш інтенсивне навчання українських військових у Латвії”, - прокоментувала міністерка. 

За словами Мурнієце, рішення про передачу Україні Stinger може бути оголошеним на наступному засіданні “Рамштайн”.

“Насправді український фронт - це наша лінія оборони, тому ми зараз думаємо, як долучитися до великого потоку допомоги Україні і як підтримати Україну, як відповісти на прохання президента Володимира Зеленського”, - додала вона.

Також латвійська міністерка додала, що список нової військової підтримки Латвії для України вже “в кишені”.

Як раніше повідомляли “Ми-Україна”, американська компанія L3Harris Technologies виготовить для України 14 модульних ракетних комплексів VAMPIRE

Головне