Вересень близько: у КМВА розповіли про готовність укриттів в школах та садочках Києва

Вересень близько: у КМВА розповіли про готовність укриттів в школах та садочках Києва

Столична влада заявляє, що у Києві переважна більшість освітніх закладів обладнана належними укриттями, у низці ще тривають ремонтні роботи. Більше про те, яким для маленьких киян буде навчальний рік 2023-2024 в ефірі "Ми-Україна" розповів очільник КМВА Сергій Попко.

За його словами, сховищами наразі забезпечні 83% столичних дошкільних закладів, 91% - закладів середньої освіти та 95% закладів професійної освіти. В цілому 1056 навчальних закладів Києва мають захисні споруди цивільного захисту.

"З метою покращення перебування дітей в укриттях, а також збільшення кількості людей, які можуть там розміщуватися, проводяться роботи в 437 навчальних закладах. У 105 вже ремонт завершений, в інших - іде завершальна стадія", - розповів Попко.

Він наголосив, що формат навчання у закладах визначатиметься в залежності від того, наскільки готові наявні у них сховища.

За його словами, у разі відсутності в школі, ДНЗ чи училищі власного укриття керівники таких закладів домовляються з прилеглими суб'єктами господарювання, які мають змогу приймати дітей свої сховища.

Також Попко розповів про наміри столичної влади для трьох-чотирьох навчальних закладів міста збудувати окремі підземні сховища. За планом, їх має бути введено в експлуатацію до кінця року.

Нагадаємо, заступник голови МОН Андрій Сташків повідомив, що цьогоріч навчальний рік щонайменше 80% шкіл розпочнуть очно або у змішаному форматі.

Як писав "Ми-Україна" раніше, від початку повномасштабного вторгнення російської федерації загинули 78 працівників ДСНС, ще 280 отримали поранення. 

Головне