В Україні засудили до 11 років двох окупантів, які знущалися над жителем Чернігівщини 

В Україні засудили до 11 років двох окупантів, які знущалися над жителем Чернігівщини 

В Україні засудили до 11 років позбавлення волі двох росіян, які катували та знущалися над жителем села Слобода Чернігівської області. Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

Відомо, що окупанти били та погрожували підпалити чоловіка.

"Згідно з публічним обвинуваченням Чернігівської обласної прокуратури, суд визнав двох військовослужбовців РФ винними у жорстокому поводженні з цивільним населенням та порушенні законів та звичаїв війни", - йдеться в повідомленні. 

В суді прокурор довів, що на початку повномасштабної війни, у селі Слобода, яке було на той час окуповане росіянами, двоє озброєних загарбника незаконно утримували чоловіка у приміщенні магазину. Злочинці застосовуючи фізичне насильство намагалися отримати інформацію про розташування Збройних Сил України..

"Не отримавши від чоловіка інформації, російський військовослужбовець віддав наказ іншому військовому РФ та решті підлеглим продовжити насильницькі дії для отримання необхідних окупантам даних", - зазначили співробітники поліції. 

Також росіяни вивели потерпілого на вулицю, поставили на коліна, облили легкозаймистою рідиною та погрожували підпалити.

Зазначається, що загарбників засуджено до 11 років та 11 років 6 місяців позбавлення волі. 

Як повідомляли “Ми-Україна”, росіяни у майбутньому будуть використовувати все, щоб спростувати інформацію про свої військові злочини

Головне