В Пентагоні також спростували нібито перехід Соледара під контроль російських загарбників 

В Пентагоні також спростували нібито перехід Соледара під контроль російських загарбників 

Глава американського Міноборони Ллойд Остін заявив, що США не можуть підтвердити інформацію російської сторони про "захоплення" Соледара. Про це він розповів у ході пресконференції за підсумками засідання Консультативного комітету США і Японії з питань безпеки. 

Остін охарактеризував ситуацію в місті як "драматичну” та таку, “яка постійно змінюється". За його словами, контроль над районами Соледара переходить з одних рук в інші. 

"Там кілька разів усе переходило з одних рук до інших, і зараз точаться дуже жорстокі бої. Але дуже вражає, як українці тримаються, вони продовжують рішуче битися", - наголосив він. 

Нагадаємо: 11 січня росЗМІ із посилання на дані пресслужби засновника “групи Вагнера" Євгена Пригожина опублікували дані про нібито захоплення Соледара. Українська сторона вказану інформацію спростувала

Як писав "Ми-Україна" раніше, російських десантників, які відступили від Херсона в листопаді 2022 року, наразі перекинули на Донбас. Їх використовують у боях під Соледаром та в районі Кремінної.

Головне