В мережі з'явилися унікальні кадри звільнення Андріївки (відео)

В мережі з'явилися унікальні кадри звільнення Андріївки (відео)

Бійці Третьої окремої штурмової бригади показали унікальні кадри звільнення населеного пункту Андріївка у Донецькій області.

Деокупацію населеного пункту бійці знімали на GoPro. 

Окупанти до останнього намагалися завадити Силам оборони звільнити Андріївку - вони гатили по українських захисниках з мінометів, однак успіху не мали. За деякий час вони опинилися в оточенні. Частина російських військових була знищена українськими бійцями, однак дехто з окупантів вирішив зберегти своє життя та здатися у полон.

Нагадаємо, 14 вересня заступниця міністра оборони Ганна Маляр заявила про деокупацію Андріївки. Вона наголосила, що українські військові рухаються вперед. Проте 3-тя ОШБ майже відразу спростувала цю інформацію та заявила, що інформація про взяття Андріївки є хибною та передчасною. Згодом Маляр пояснила, що інформація про звільнення Андріївки, а потім спростування цих даних відбулося через комунікаційний збій

Однак вранці 15 вересня Генеральний штаб ЗС України все ж офіційно підтвердив звільнення Андріївки. За словами пресофіцера 3 ОШБр Олександра Бородіна, звільнена Андріївка повністю знищена. Там немає “живого місця” навіть для флагштоку.

Як повідомляли "Ми-Україна", українські воїни продовжують витісняти ворога із займаних позицій на Бахмутському напрямку та змушують його відступати. Сили оборони просуваються в районах Кліщіївки, Андріївки та Курдюмівки.

Головне