В Егейському морі не розминулись два вантажні кораблі

В Егейському морі не розминулись два вантажні кораблі

Два вантажні судна зіткнулися у п'ятницю, 2 червня, неподалік острова Хіос. Цей острів, що розташовується в Егейському морі, належить Греції та знаходиться за сім кілометрів від Туреччини.

Як пише Reuters, внаслідок зіткнення члени обох екіпажів не постраждали.

Не змогли розминутися в морі вантажне судно Potentia під прапором Сінгапуру з 19 членами екіпажу та судно ANT під прапором Вануату з 13 членами екіпажу.

"Постраждалих немає, ризику забруднення немає", - розповів представник берегової охорони.

Він додав, що обидва кораблі йшли пустими. Що стало причиною зіткнення чиновник повідомити не зміг, обставини інциденту встановлюються.

Грецька влада направила до місця події сім суден та пошуково-рятувальний вертоліт.

https://twitter.com/MarioDeFenza/status/1664713763805593600

Нагадаємо, наприкінці травня ООН оголосила про початок перекачування 1,1 мільйона барелів нафти з супертанкера Safer, який багато років стоїть без нагляду біля Ємену. Через руйнування корабля може відбутися катастрофічний за своїми масштабами розлив нафти.

Екологи б’ють на сполох, оскільки з Safer може вилитися учетверо більше нафти, ніж коли аварії біля Аляски у 1989 році зазнало судно Exxon Valdez. Розлив нафти того року став причиною однієї з надмасштабних екологічних катастроф в американській історії.

Як писав "Ми-Україна" раніше, трагедія на залізниці в Індії, яка сталась напередодні, 2 червня, забрала життя щонайменше 288 осіб. Ще понад 850 травмувались. Залізнична аварія стала найсмертоноснішою за останні більш як 20 років.

Головне