рф готується помилувати вцілілих ув’язнених "вагнерівців", які пройшли війну, - розвідка

рф готується помилувати вцілілих ув’язнених

Найближчим часом ув’язнені "вагнерівці", які пройшли війну в Україні і вижили, отримають обіцяне помилування і волю. Це може стати проблемою у російському суспільстві.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії. 

Найближчими тижнями тисячі в’язнів, яких завербували у російських в’язницях до лав групи Вагнера, отримають помилування і волю. Розвідка нагадала, що пік вербування добровольців із в’язниць випав осінню і їм тоді обіцяли скасування вироків через пів року служби. 

"Хоча приблизно половина завербованих в’язнів, скоріш за все, загинули або отримали поранення, є свідчення з росії, що група (Вагнера. - ред.) дотримується обіцянки відпустити на волю тих, хто вижив. Довідки, які видають звільненим ветеранам групи Вагнера, нібито підтверджені указом президента Путіна", - йдеться в повідомленні.

У розвідці підкреслили, що тепер, коли групі Вагнера заборонили вербувати нових в’язнів, цей результат посилить кадрові проблеми.

"Крім того, раптовий приплив правопорушників, часто схильних до насильства, з нещодавнім бойовим досвідом, який часто травмує, ймовірно, стане серйозною проблемою для російського суспільства воєнного часу", - додали у розвідці.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, вибух у тимчасово окупованому Джанкої знищив російські крилаті ракети “Калібр” у ході їхнього транспортування, заявили у ГУР.

У ГУР нагадали, що крилаті ракети “Калібр” призначені для пусків за допомогою надводних кораблів російського флоту. Дальність ураження становить понад 2500 кілометрів по наземним цілям та понад 375 кілометрів по морським.

Головне