Урсула фон дер Ляєн: Україна має отримати всю зброю, яка їй потрібна

Урсула фон дер Ляєн: Україна має отримати всю зброю, яка їй потрібна

Україні треба надати всю необхідну зброю, якої вона потребує. Про це заявила президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

Зокрема вона вважає, що Україна повинна отримати бойові танки західного зразка.

"Я говорила багато разів від початку російського вторгнення в Україну: я вважаю, що Україна повинна отримати всю необхідну зброю, якої вона потребує, щоб вони могли впоратися із захистом своєї батьківщини. Це означає, звичайно, передові системи ППО, але також інші види передового військового обладнання, стільки, скільки необхідно для захисту України", - наголосила фон дер Ляєн.

Варто зазначити, що глава Євроради Шарль Мішель підтримав позицію фон дер Ляєн. Він наголосив, що підтримує надання Україні більшої кількості озброєння. 

"Є агресор - Кремль, і є жертва - народ України. Я радий, що в останні тижні і місяці після початку війни держави-члени були здатні надсилати всі більше і більше військового обладнання Україні, як сказала Урсула, я повністю підтримую такий підхід", - зазначив глава Євроради.

Разом з тим він додав, що надання Україні військової допомоги гарантує країні можливість захистити себе від країни-агресора. 

"Ми знаємо, що вони (українці, - ред.) борються за своє майбутнє, але також за наші спільні цінності", - додав Шарль Мішель.

Як раніше повідомляли Ми-Україна, президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що ЄС запропонує нові санкції проти країн, які військовими засобами підтримують Російську Федерацію у війні проти України. Йдеться про Іран та Білорусь.

Головне