У центрі Чернівців чоловік погрожував підірвати гранату у суді: подробиці

У центрі Чернівців чоловік погрожував підірвати гранату у суді: подробиці

У Чернівцях чоловік погрожував підірвати гранату в будівлі Апеляційного суду. Про це повідомило місцеве видання "Молодий буковинець".

Згодом цю інформацію підтвердили у чернівецькій поліції.

Під час засідання суду з обрання запобіжного заходу чоловікові його близький родич не погодився з рішенням судді щодо 5 років ув'язнення, тому заявив, що підірве себе гранатою.

У той же час в правоохоронних органах розповіли, що їм вдалося домовитися з чоловіком і він віддав гранату.

За словами начальника Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області Руслана Дударця, погрожував підірвати гранату батько засудженого за воєнний злочин чоловіка.

"До Апеляційного суду на судове засідання прийшов батько засудженого. Дізнавшись, що сину змінили міру запобіжного заходу на взяття під варту, він хотів пройти до нього у залу судового засідання. На пункті пропуску, де стоїть металошукач, його зупинили працівники судової охорони і запитали про заборонені предмети. Чоловік дістав з кишені гранату і показав її", - зазначив Дударець.

Працівники судової охорони відмовилися пустити чоловіка до суду, тому він вийшов.

"Чоловік вийшов до арки біля вхідних дверей Апеляційного суду. Ми провели з ним перемовини. Він добровільно віддав гранату і травматичний пістолет, який був при ньому. Чоловік нікому не погрожував, але висловив невдоволення, що сину призначили такий жорсткий вирок", - розповів начальник ГУ НП у Чернівецькій області.

Наразі співробітники поліції намагаються встановити, звідки у чоловіка взялася граната. За деякими даними, він є військовослужбовцем. Тепер йому загрожує 8 років ув'язнення за незаконне поводження зі зброєю.

Як повідомляли "Ми-Україна", в Херсонській області електрик підірвався на ворожій міні, йому відірвало стопу.

Головне