У росії хочуть заборонити діяльність Міжнародного кримінального суду

У росії хочуть заборонити діяльність Міжнародного кримінального суду

В Москві так обурились видачею Міжнародним кримінальним судом ордера на арешт російського диктатора Володимира Путіна, що в Кремлі задумали заборонити діяльність МКС.

Відповідну пропозицію озвучив спікер російського парламенту В’ячеслав Володін.

У своєму телеграм-каналі він написав, що російським законодавцям потрібно орієнтуватися на міжнародний досвід. Володін навів приклад Сполучених Штатів, де у 2002 році був прийнято закон, згідно з яким жоден американський громадянин не може бути заарештований або затриманий за ордером суду в Гаазі.

"Що ж до нашої країни, у Конституції рф закріплено пріоритет національного законодавства над міжнародним. На території росії не виконуються рішення Міжнародного кримінального суду, Європейського суду з прав людини та інших маріонеткових інститутів, які Вашингтон використовував для реалізації своїх інтересів", - зазначив він.

Спікер парламенту рф запропонував внести до вітчизняного законодавства зміни, які повністю заборонять діяльність МКС на території рф. На його переконання, також потрібно запровадити "відповідальність за сприяння та підтримку МКС".

Окрім того, Володін запропонував домовитись з "дружніми країнами" та укласти взаємні договори, якими передбачатиметься їхня відмова від співпраці з МКС.

Як відомо, 17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт Путіна. При цьому діятиме він до кінця життя російського диктатора.

Після цього цього заступник представника Ради Федерації рф Дмитро Медведєв пригрозив Гаазькому суду ударом гіперзвукової ракети. А за кілька днів днів після цього заявив, що у разі арешту Путіна на території рф, ракети полетять по Бундестагу та Офісу канцлера Олафі Шольца.

Як писав "Ми-Україна" раніше, сьогодні вночі Україна переходить на літній час. В ніч на 26 березня, о 03:00, треба буде перевести стрілки годинників на годину вперед (на 4:00).

Головне