У ДСНС назвали найбільш заміновані регіони України

У ДСНС назвали найбільш заміновані регіони України

Три області України, а саме Харківська, Донецька та Херсонська, є найбільш забрудненими вибухонебезпечними предметами. Про це заявив начальник відділу організації роботи з гуманітарного розмінування ДСНС України Сергій Рева під час брифінгу.

"На сьогодні я б визначив три основні регіони, які є найбільш забрудненими (вибухонебезпечними предметами, - ред.), - це Харківська, Донецька і Херсонська області, якщо говорити про деокуповані території. Це основні  напрямки, над якими ми зараз працюємо, і на яких сконцентровані основні зусилля", - розповів Рева.

Водночас він додав, що чисельність піротехнічних підрозділів в Україні постійно збільшується. Вони виконують рбооти з обстеження територій, критичної інфраструктури та реагування на повідомлення громадян.

"Сьогодні вона (кількість таких підрозділів, - ред.) налічує майже 1900 осіб (понад 340 розрахунків). Протягом 2025-2027 років також передбачається подальше поступове поетапне збільшення цієї чисельності", - заявив представник ДСНС.

Як повідомляли "Ми-Україна", з початку повномасштабного вторгнення в Україні через ворожі міни та вибухонебезпечні предмети загинули 277 осіб, у тому числі 14 дітей. 

Головне