Сили оборони ще не звільнили Кліщіївку - там тривають "активні штурмові дії"

Сили оборони ще не звільнили Кліщіївку - там тривають

Сили оборони України поки що не звільнили Кліщіївку біля Бахмуту. Там досі тривають "активні штурмові дії".

Про це в коментарі "Суспільному" заявили представники бригади "Лють".Вони стверджують, що підтвердити стовідсотковий контроль над населеним пунктом наразі неможливо.

Військові просять дочекатися офіційних повідомлень від Генштабу.

Нагадаємо, керівник Офісу президента України Андрій Єрмак фактично повідомив, що Сили оборони України вже зайняли село Кліщіївка біля Бахмуту.

Він оприлюднив фотографію українських бійців з прапорами своїх бригад та стягами України біля напівзруйнованого старовинного храму у центрі села Кліщіївка.

"Україна завжди повертає своє", - прокоментував фото Єрмак.

При цьому Генштаб ЗСУ офіційно про звільнення села ще не повідомив, проте два останні дні там заявляли про суттєві успіхи сил оборони біля Кліщіївки.

Раніше у Генштабі пояснювали, що дають інформацію про звільнення населеного пункту тільки за кілька днів після того, як війська його займають, щоб вони вже провели там зачистку та відігнали від нього противника і закріпились.

При цьому російські військкори твердять, що частина Кліщіївки ще досі у сірій зоні, а ЗСУ зайняли тільки центр. Також росіяни кажуть, що досі тримають бої за сусіднє село Андріївка, про звільнення якого Україна оголосила у п'ятницю.

Як інформував "Ми-Україна" раніше, парамедик Юлія Паєвська, також відома як “Тайра”, виграла срібну медаль на “Іграх нескорених”. Українка зайняла друге місце у запливі на 50 метрів вільним стилем серед жінок у категорії ISD.

Головне