Соледар та Бахмут: британська розвідка оцінила ситуацію в містах 

Соледар та Бахмут: британська розвідка оцінила ситуацію в містах 

Сили оборони України ймовірно вийшли з Соледару 16 січня, тоді як Бахмут залишається під контролем українській бійців. В останньому українські воїни ведуть оборону на околицях. Про це йдеться у свіжому розвідувальному звіті Міністерства оборони Великої Британії. 

"До кінця доби 16 січня українські сили, швидше за все, були виведені з міста Соледар на Донбасі, залишивши контроль над територією російським військовим та групі "Вагнера", - вказано у повідомленні.

Розвідка додає, що скоріше за все ЗСУ вже облаштували на заході нові оборонні рубежі. 

За оцінкою британського оборонного відомства, наступальні дії на населений пункт здійснювались переважно силами “вагнерівців”. Захоплення міста армії рф потрібно було для подальшого оточення Бахмуту. 

Знімки, опубліковані у розвідувальному звіті, показують, що від початку 2023 року південна та східна частини Бахмуту постійно перебувають під інтенсивним ворожим вогнем. 

"Українські сили майже, напевно, продовжують оборонятися від російських сил на околицях міста", - йдеться в повідомленні.

Як писав "Ми-Україна" раніше, політолог Володимир Фесенко зауважив, що під час Другої світової війни Берлін “взяли” швидше, ніж зараз російська армія намагається захопити містечко Соледар в Україні.

Головне