Гуменюк розповіла, навідо рф скинула авіабомби на Зміїний

Гуменюк розповіла, навідо рф скинула авіабомби на Зміїний

Російські війська хотіли створити штучну перемогу для своєї пропаганди та перевірити готовність української армії до оборони. Саме для цього вони вночі скинули чотири авіабомби на острів Зміїний у Чорному морі.

Про це повідомила начальниця Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону.

"Атакували вони його авіабомбами. Це говорить про те, що вони натякають на розвиток подій, зокрема і на півдні", - розповіла начальниця прес-центру.

За словами Гуменюк, ворог намагається створювати інформаційний фон для себе, не маючи реальних успіхів, якими можна похвалитися на півдні. Вони намагаються створити таку штучну перемогу для своєї пропаганди.

"Також намагаються перевірити нашу готовність до оборони та вивідувати, чи не облаштували ми там вже потужний бастіон, який їм знову доведеться штурмувати. Днями вони намагалися розвідувати, а пізніше вирішили продемонструвати свою "силу" та "присутність". Але що вони бомбили? Те, що самі там і позалишали", - додала вона.

https://www.youtube.com/watch?v=Mv6PEi0hRmg

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, на острів Зміїний російські окупаційні війська скинули чотири авіаційні бомби в ніч проти 11 лютого. Крім того, ворог атакував Одеську область.

Наталія Гуменюк також розповіла, що українські захисники знищили російські човни на півдні України. За її словами, російські човни готували для диверсійно-розвідувальних груп. Всього було знищено сім одиниць техніки окупантів.

Раніше речник командування Повітряних сил України Юрій Ігнат пояснив, що російські ракети поблизу кордону інших країн окупанти запускають, щоб спровокувати українську ППО.

Головне