Шольц відповів на критику щодо тяганини з ракетами Taurus

Шольц відповів на критику щодо тяганини з ракетами Taurus

Канцлер Німеччини Олаф Шольц досі не визначився з питанням постачання німецьких крилатих ракет Taurus в Україну.

Про це повідомляє Tagesschau.

Він підтвердив, що наразі розглядається технічне обмеження дальності польоту ракет і він не хоче, щоб його квапили з цим питанням.

"Як і в минулому, ми завжди будемо дуже ретельно перевіряти кожне рішення, що працює, що має сенс, яким може бути наш внесок", – сказав Шольц у неділю.

Це стосується і доставки Taurus, зазначив він.

Також Шольц додав, що більшість громадян вважають правильним, що не на кожну вимогу про постачання відразу дається відповідь "так".

Нагадаємо, військовий експерт Антон Міхненко заявив, що далекобійні ракети Taurus надзвичайно точні та вражають ціль з точністю до 500 метрів.

Напередодні стало відомо, що у німецькому Бундестазі домовилися про передачу Україні далекобійних ракет Taurus. Втім, остаточне рішення має ухвалити уряд Німеччини.

Україна офіційно зверталася до Німеччини для отримання цього виду озброєння, але отримала відмову. Це пояснили тим, що передача ракет Taurus не є пріоритетом і в цьому немає потреби.

Однак у владній партії Шольца виступили за те, щоб надати цей вид зброї Україні, тому найближчим часом Україна отримає подібну зброю від міжнародних партнерів.

Як писав "Ми-Україна" раніше, Соломʼянський районний суд Києва щонайменше на два місяці продовжив строк дії обовʼязків для митрополита УПЦ МП Павла.

Головне