Розвідка попередила про підготовку росією ІСПО та фейкових новин про Україну: хочуть використати українських журналістів

Розвідка попередила про підготовку росією ІСПО та фейкових новин про Україну: хочуть використати українських журналістів

Головне управління розвідки Міністерства оборони України попередило про підготовку окупантами інформаційно-психологічних операцій та фейкових новин проти України.

У ГУР наголошують, що для своїх цілей рф хоче використати українських журналістів.

"Головне управління розвідки Міністерства оборони України попереджає, що найближчим часом очікується комплексне та масштабне вкидання ворогом фейкових новин, яке здійснюватиметься із залученням усього спектру сучасних інформаційних засобів та спрямоване на підрив довіри до України з боку західних партнерів", - йдеться в повідомленні.

Також в розвідці володіють інформацією про те, що спецслужби країни-агресора від імені популярних західних видань збираються звертатися до українських журналістів й будуть їм пропонувати розповідати про ситуацію в українській економіці, політиці та роботу ЗСУ.

"Метою спецслужб країни-терориста є зменшення військової допомоги Україні від іноземних партнерів, а також збір інформації про Збройні сили України та військово-промисловий комплекс нашої держави", - повідомили в ГУР.

У зв'язку з такими планами ворога розвідка закликала українських журналістів уважно перевіряти тих, хто пропонує їм співпрацю.

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України повідомили, що у російській федерації намагаються створити Збройні сили чисельністю 2 мільйони осіб.

Головне