Росія, відчуваючи загрозу, розосереджує Чорноморський флот, - британська розвідка

Росія, відчуваючи загрозу, розосереджує Чорноморський флот, - британська розвідка

Російська армія вивела понад 10 своїх кораблів із Новоросійська 11 січня не для "амбітної операції", а для розосередження, відчуваючи загрозу з боку України. Про це йдеться у свіжому зведенні британської розвідки. 

"Враховуючи типи та кількість суден, що вийшли в море одночасно, ця активність спрямована на розосередження флоту у відповідь на конкретну загрозу, яку росія, як вона вважає, виявила", - вказано у повідомленні. 

На переконання розвідки, дуже малоймовірно, що кораблі, серед яких зокрема й три субмарини та великий десантний корабель “Петро Моргунов”, були виведені з бази в Новоросійську для здійснення масштабної десантної операції. 

Чорноморський флот, за оцінкою відомства, залишається скутим через загрози з боку України, а тому нині зосереджений на захисті своїх сил.

Як писав "Ми-Україна" раніше, станом на 14 січня ворог збільшив корабельне угруповання в Чорному морі до 7 одиниць, серед яких 1 ракетоносій з "Калібрами". Українців попередили про ймовірність нового масованого ракетного удару сьогодні.

Головне