Привласнили 1,6 млн грн: у Самарі оголосили підозри керівництву комунального підприємства

Привласнили 1,6 млн грн: у Самарі оголосили підозри керівництву комунального підприємства
Фото: https://dp.npu.gov.ua/news/slidchi-povidomyly-pro-pidozru-posadovtsiam-komunalnoho-pidpryiemstva-mista-samar-za-roztratu-biudzhetnykh-koshtiv-cherez-skhemu-fiktyvnoho-pratsevlashtuvannia?v=6a3a72a97f65d

У місті Самар Дніпропетровської області правоохоронці викрили масштабну корупційну схему на одному з комунальних підприємств.

Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції Дніпропетровської області.

За даними слідства, директорка та бухгалтерка комунального підприємства офіційно внесли до штату установи мешканку Чернівецької області, яка є родичкою керівниці КП. Попри офіційне працевлаштування, жінка фактично не виконувала жодних посадових обов’язків та взагалі не з’являлася на робочому місці.

Для створення видимості її трудової діяльності зловмисниці регулярно вносили недостовірні відомості до табелів обліку робочого часу. Саме на підставі цих підроблених документів жінці нараховували та виплачували заробітну плату.

Судово-економічна експертиза встановила, що за три роки дії схеми з лютого 2023 по лютий 2026 року фіктивній працівниці безпідставно нарахували і виплатили з бюджету понад 1,6 мільйона гривень заробітної плати та інших передбачених виплат.

Наразі правоохоронці вже повідомили директорці, бухгалтерці комунального підприємства та родичці про підозру у злочині.

Як писав “Ми-Україна” раніше, директор підприємства з виробництва боєприпасів для ЗСУ організував корупційну схему, ухиляючись від сплати податків при імпорті складників для вибухівки

Головне