Прем’єр-міністерка Фінляндії Санна Марін прибула до Києва

Прем’єр-міністерка Фінляндії Санна Марін прибула до Києва

В українську столицю із візитом прибула прем'єрка Фінляндії Санна Марін. До Києва вона приїхала у п'ятницю, 10 березня.

У столиці України вона сьогодні зустрінеться з Президентом Володимиром Зеленським.

Востаннє Марін приїздила в Київ торік у травні. Це була її перша в житті поїздка в Україну. 

Під час тодішнього візиту вона відвідала Ірпінь та Бучу. Там прем’єрка на власні очі змогла побачити наслідки приходу російських окупантів. Разом з представниками влади на місцях вона тоді обговорила, яким чином Фінляндія може допомогти у відновленні багатостраждальних населених пунктів.

Санна Марін у травні 2022 року відвідала Бучу та Ірпінь

Після цього вона зустрілась із Зеленським.

"Для нас військова допомога Фінляндії дуже цінна. Зброя, санкційна політика та єдність наших партнерів у питанні вступу України до ЄС це те, що може забезпечити міцність в обороні нашої землі. Дякую прем'єр-міністрові Фінляндії Санну Марін за візит та віддану підтримку!" - заявив тоді глава держави за підсумками зустрічі.

Як писав "Ми-Україна" раніше, співробітники Служби безпеки України повідомили про підозру колишньому керівництву держпідприємства “Антонов”, що входить до “Укроборонпрому”. Їхні дії, ймовірно призвели до знищення найпотужнішого та найбільшого у світі транспортного літака “Мрія” у Гостомелі. 

Йдеться про екс-гендиректора, його заступника та начальника підрозділу з авіабезпеки, які не допустили військовослужбовців Нацгвардії до аеропорту у Гостомелі для його підготовки та захисту.

Головне