OTP Bank виключили із переліку міжнародних спонсорів війни

OTP Bank виключили із переліку міжнародних спонсорів війни

OTP Bank виключили із переліку міжнародних спонсорів війни. Про це повідомляє НАЗК.

Останніми днями тривали дискусії за участі Європейської служби зовнішніх справ. Після них OTP Bank взяв на себе зобовʼязання, які стосуються подальшої діяльності на ринку рф.

Тому НАЗК виконало свою частину домовленостей, виключивши банк із переліку міжнародних спонсорів війни. І тепер чекає на дії OTP Bank, про які вони домовилися.

Нагадаємо, російський диктатор Володимир Путін найбільше бажає, щоб світ втомився від України. Однак зустріч міністрів ЄС, яка 2 жовтня пройшла у Києві, доводить, що у нього нічого не вдається. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба за підсумками зустрічі.

За словами очільника українського зовнішньополітичного відомства, приїзд міністрів ЄС у Київ це не просто жест символічної підтримки.

“Ми завжди знаходитимемо рішення і найбільше очікування Путіна полягає в тому, що Захід і світ втомляться стояти на боці України в цій війні. На це росія спрямовує величезні ресурси. Але ми не повинні їй підігравати. Я маю на увазі тих експертів і журналістів, які поширюють ці тези. Тому що є чітке розуміння, що росія сьогодні це загроза всій Європі, в ширшому сенсі – всьому світу. Але в нас є єдність”, – наголосив Кулеба.

Як повідомляли “Ми-Україна”, голова МЗС Литви Габріелюс Ландсбергіс вважає, що у Євросоюзі може виникнути “критичний момент”. На це вплинуть через політичні зміни у Сполучених Штатах та Словаччині, зазначив литовський міністр.

Головне