ОП: Україна не зобов’язана на 100% приймати усі стандарти НАТО

ОП: Україна не зобов’язана на 100% приймати усі стандарти НАТО

Ні одна з країн, які є членами Північноатлантичного альянсу не має абсолютно повної сумісності зі стандартами блоку, а відтак і Україні не потрібно на усі 100% приймати усі без виключення стандарти НАТО.

На цьому наголосив заступник Керівника Офісу Президента України Ігор Жовква в ефірі "Ми-Україна".

"Жодна держава - член НАТО не має 100% сумісності зі стандартами Альянсу. Деякі з цих стандартів вже застарілі і нам не потрібно їх приймати. Головне - бути невід’ємним компонентом Євроатлантичної безпеки. А хто як не ми зараз робить у це безпосередній внесок?", - зазначив він.

Жовква розповів, що наразі Україна набирає ту кількість країн, які безумовно підтримують необхідність початку процесу приєднання нашої країни до НАТО, а також визначення способів для цього. До цього ми мали 11 наших найближчих партнерів, з якими підписали відповідні декларації. Після вчорашньої участі Президента Володимира Зеленського у саміті саміту "Україна – Північна Європа" їх стало 15. Звісно, остаточне рішення приймається консенсусом і на цю мить він вже формується, додав Жовква.

Нагадаємо, генсек НАТО Єнс Столтенберг, перебуваючи із візитом у Києві заявив, що місце України в НАТО і це місце законне. Також він додав, що Альянс готовий протягом декількох років допомагати Україні, щоб вона змогла вступити в НАТО.

Як писав "Ми-Україна" раніше, у Повітряних силах розповіли, чому рф зараз використовує таку кількість безпілотників.

Головне