Окупанти в Криму заявили про нібито перехоплення української балістичної ракети

Окупанти в Криму заявили про нібито перехоплення української балістичної ракети

Російські окупанти заявили про знищення балістичної ракети в Криму під час сьогоднішніх вибухів на півострові. Відповідну заяву зробив так званий голова окупованого Криму Сергій Аксьонов.

За словами представника окупаційної влади, балістичну ракету було випущено нібито з українського оперативно-тактичного ракетного комплексу "Грім-2".

"Над Кримом силами ППО збито балістичну ракету, запущену українським ОТРК "Грім-2". Руйнувань і постраждалих немає", - заявив Аксьонов.

При цьому він наголосив, що жителям Криму варто довіряти лише "перевіреним джерелам інформації".

Цікаво, що Україна не має на озброєнні ОТРК "Грім-2". Більше того, раніше про застосування цього комплексу українськими захисниками жодного разу не було інформації.

Нагадаємо, у суботу, 6 травня, в окупованому Криму вже двічі лунали вибухи. Вранці вибух прогримів у Красногвардійському районі півострова, а саме у Джанкої. А за декілька годин, вже вдень, було гучно в окупованому Севастополі. Окупаційна влада заявила про роботу ППО.

Як повідомляли "Ми-Україна", окупанти у Криму почала робити запаси води та продовольства в очікуванні контрнаступу Збройних Сил України.

Головне