"Оболонь" вибила "Динамо" з Кубка України

Футбольний клуб "Оболонь" з рахунком 1:0 обіграв ФК "Динамо" та вибив підопічних Мірчі Луческу з Кубка України з футболу сезону 2023/2024.

Поєдинок 1/8 фіналу Кубка України розпочався о 17:00 26 вересня на "Оболонь Арені" у Києві.

Єдиний гол у грі забив захисник "Оболоні" Сергій Суханов у другому таймі. Він на 57-й хвилині матчу влучив у ворота противника дальнім ударом.

Загалом гра була досить рівною. Гравці обох команд зробили однакову кількість спроб ударів - по 14.

Наступні поєдинки у "Динамо" та "Оболоні" у Кубку заплановані на 1 жовтня. "Динамівці" зіграють з "Олександрією", а ФК "Оболонь" - з "Минаєм".

Оболонь-Динамо: статистика матчу 1/8 фіналу Кубка України

Нагадаємо, капітан збірної України Андрій Ярмоленко повернувся в “Динамо”. Він відновить виступи в складі рідної київської команди. Останні шість сезонів вінгер провів у чемпіонатах Німеччини, Англії та ОАЕ.

Як повідомляли "Ми-Україна", ФК “Динамо” (Київ) і “Дніпро-1” більше не братимуть участь у змаганнях єврокубків у цьому сезоні. Це сталося вперше за 18 років.