На Луганщині "вагнерівці" побилися з російськими військовими: все закінчилося перестрілкою

На Луганщині

У Станиці Луганській російські військовослужбовці побилися та влаштували перестрілку з найманцями ПВК "Вагнера". Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.

За попередніми даними, внаслідок інциденту є загиблі як серед російських вояк, так і серед вагнерівців.

"Не маючи значущих досягнень на полі бою, військовослужбовці зс рф та представники ПВК "вагнер" все частіше намагаються відшукати винних у цьому. Відповідальність за власні тактичні прорахунки та допущені втрати перекладають один на одного. В результаті, нещодавно, у населеному пункті Станиця Луганська Луганської області відбулася бійка між військовослужбовцями зс рф та найманцями ПВК "вагнер", яка переросла у перестрілку. Внаслідок конфлікту є загиблі з обох сторін", - йдеться у повідомленні.

Разом з тим у Генштабі наголосили, що окупнати продовжують зазнавати великих втрат на полі бою.

"Всі медичні заклади на тимчасово окупованій території переповнені пораненими окупантами. Внаслідок чого противник вимушений використовувати навчальні заклади тимчасово окупованих територій у власних цілях", - зазначили у Генштабі ЗСУ.

Як повідомляли "Ми-Україна", українські прикордонники відбили у Бахмуті ворожі штурми та знешкодили дві групи “вагнерівців”.

Головне