Молдова раптово закрила свій повітряний простір на декілька годин: подробиці

Молдова раптово закрила свій повітряний простір на декілька годин: подробиці

Молдова закрила свій повітряний простір у вівторок, 14 лютого. Це сталося після того, як над територією країни був помічений розвідувальний дрон, повідомляють місцеві ЗМІ.

За попередніми даними, розвідувальний безпілотник належав росії.

Згодом про закриття повітряного простору Молдови також повідомила і компанія Air Moldova.

"Шановні пасажири, на даний момент повітряний простір Республіки Молдова закрито, чекаємо на відновлення рейсів", - зазначили у компанії.

Планувалося, що небо над Молдовою буде закритим до 16:00 вівторка. Однак близко 15:00 в Управлінні цивільної авіації повідомили про відкриття повітряного простору Молдови та скасування заборони польотів.

Як пояснили в уряді Молдови, обмеження запровадили "з метою забезпечення безпеки та захисту цивільної авіації".

Нагадаємо, під час останньої ракетної атаки рф на Україну ракети окупантів залетіли у повітряний простір Молдови. Однак це вже не перший такий випадок. У грудні минулого року уламки російських ракет, що були збиті українською ППО, впали на територію країни поблизу кордону.

Раніше "Ми-Україна" повідомляли, що Президент України Володимир Зеленський розповів про створення російською владою плану руйнування політичної ситуації у Молдові. Українським розвідникам вдалося перехопити російські документи, які свідчать про наміри рф дестабілізувати ситуацію у Молдові.

У той же час службі розвідки та безпеки Молдови додали, що також виявили акти з метою підриву державності Молдови, дестабілізації та порушення громадського порядку.

Головне