Калашніков: якщо залишки "вагнерівців" підуть з Бахмута, то Пригожин стане зрадником росії

Калашніков: якщо залишки

Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин стане зрадником росії, якщо він все ж надумає виводити своїх найманців з Бахмуту на Донеччині. А відтак, начальник прес-служби 26 артилерійської бригади Олег Калашніков вважає, що його попередні заяви є вкиданням.

Про це він розповів в ефірі марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна".

"У них там відбуваються свої політичні ігрища. Я думаю, що "вихід з Бахмута" - це вкид Пригожина. Його заяви - це для внутрішнього споживання, досягнення певних політичних цілей. Вони будуть у Бахмуті до останнього, поки кимось їх не замінять", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше Пригожин обіцяв піти з Бахмуту 10 травня у зв'язку з дефіцитом боєприпасів. У вівторок, 9 травня, він заявив, що попри те, що Міноборони рф дали його угрупованню лише 10% снарядів від обсягу, про який він просив, "вагнерівці" продовжать своє перебування у Бахмуті "ще кілька днів".

Калашніков також зазначив, що попри заяви Пригожина інтенсивність боїв в Бахмуті не зменшилася, навпаки росіяни збільшили кількість артилерійських обстрілів. Артилерійська компонента у ворога, за його словами, дуже активна.

Як писав "Ми-Україна" раніше, цьогорічний парад у Москві з нагоди 9 травня суттєво відрізнявся від попередніх: росіяни обійшлися не лише без авіації, а і обмежилися демонстрацією всього одного танку. На додачу, той єдиний танк Т-34 на урочистостях був привезений з Лаосу.

Головне