Google почав блокувати послуги для підсанкційних російських компаній

Google почав блокувати послуги для підсанкційних російських компаній

У Google почали блокувати корпоративні сервіси Googlе Workspace для низки російських компаній, які потрапили під санкції США. Про це повідомляє "Комерсант".

У двох великих IT-компаніях, у ніч на 10 серпня Google почала масово блокувати корпоративні сервіси Google Workspace (корпоративна пошта, Google документи, Google диск тощо). Це діє для російських компаній, які перебувають під санкціями США.

Джерела зазначають, що американська корпорація аргументувала блокування відправкою "спам-повідомлень".

У травні 2022 року стало відомо, що Google має намір ліквідувати російське ТОВ "Гугл". Вони вивезти за кордон співробітників, які захочуть продовжити працювати в американській компанії. Вже у червні ТОВ "Гугл" подало заяву про власне банкрутство.

Як пояснив керівник відділу розвитку хмарних рішень Softline (дистриб'ютор Google Workspace) Кирило Винокуров, американська компанія може заблокувати акаунти за порушення правил використання сервісів.

Як писали "Ми-Україна" раніше, Google пропонує “Літню спеціальну пропозицію” для співробітників, які можуть зі знижкою залишитися на ніч у готелі на території кампусу. 

Головне