Франція передасть Україні пожежні машини та мобільну ДНК-лабораторію

Франція передасть Україні пожежні машини та мобільну ДНК-лабораторію

Франція передасть Національній поліції України ДНК-лабораторію та пожежні автомобілі для ДСНС висотою понад 45 метрів. Про це повідомляє Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

Відомо, що під час зустрічі з Етьєном де Понсеном сторони обговорили подальшу співпрацю України та Франції щодо посилення Сил безпеки та оборони України.

“Своєю чергою Етьєн де Понсен запевнив, що проєкт щодо постачання пожежних машин з драбинами висотою понад 45 метрів буде продовжено. Найближчим часом рятувальники отримають техніку”, - зазначили в прес-службі міністерства.

Крім того, Міністр внутрішніх справ ознайомив посла Франції з ходом добору та підготовки бійців Гвардії наступу МВС України. 

Клименко наголосив, що наразі актуально забезпечити бійців необхідним оснащенням та технікою, а також сучасними системами тилового забезпечення.

“Сторони зустрічі обговорили і питання співпраці у сферах боротьби з корупцією, міграційної політики, обміну досвідом щодо створення безпекового середовища, а також сприяння французької сторони в розслідуванні воєнних злочинів росіян, вчинених на тимчасово окупованих територіях”, - йдеться в повідомленні.

Міністр внутрішніх справ подякував французькій владі за підтримку України та за мобільну ДНК-лабораторію, яка допоможе в розслідуванні воєнних злочинів окупантів.

“Я хочу подякувати за підтримку України народу Франції", - наголосив Клименко.

Нагадаємо, що адміністрація президента США у п’ятницю, 3 березня, оголосить про черговий пакет військової допомоги Україні на 400 мільйонів доларів.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, 24 січня Німеччина оголосила про рішення передати Україні роту танків Leopard 2.

Головне