Фінляндія планує назавжди закрити два пункти пропуску з рф: подробиці

Фінляндія планує назавжди закрити два пункти пропуску з рф: подробиці

Фінляндія планує назавжди закрити два тимчасові пункти пропуску "Паріккала" та "Інарі" на кордоні з росією, оскільки вже кілька років через них не спостерігається рух.

Про це повідомило видання Yle. Як зазначається, у Лієксанському районі є два тимчасових пункти перетину кордону - "Паріккала" та "Інарі", які використовувалися переважно для перевезення деревини з однієї країни в іншу.

Ці два пункти перетину кордону між Фінляндією та російською федерацією були тимчасово закриті протягом декількох років. У Паріккала рух було зупинено через санкції, які запровадив Європейський Союз. Водночас у Лієксанському "Інарі" - через припинення імпорту деревини.

Фінський уряд вирішив, що ці пункти пропуску на сухопутному кордоні між Фінляндією та росією будуть залишатися закритими щонайменше до 14 квітня цього року.

Нагадаємо, Фінляндія поки не розглядає можливість відкриття пунктів пропуску на кордоні з росією. Прем'єр-міністр країни Петтері Орпо зазначив, що проблема з нелегальними мігрантами залишається невирішеною. Орпо підкреслив, що кількість цих осіб нараховує не сотні, а тисячі. Уряд Фінляндії оцінює ситуацію на кордоні з російською федерацією як дуже серйозну та тривожну.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, президент України Володимир Зеленський вперше зустрівся з новим президентом Фінляндії Александром Стуббом. Відомо, що знайомство відбулося у межах Мюнхенської конференції з питань безпеки. Зеленський розповів Стуббану найнагальніші оборонні потреби української армії.

Головне