Ексрозвідник КДБ про звільнення Суровікіна та призначення Герасимова: таким кроком Путін оголосив війну

Ексрозвідник КДБ про звільнення Суровікіна та призначення Герасимова: таким кроком Путін оголосив війну

Президент рф Володимир Путін оголосив війну, замінивши Сергія Суровікіна Валерієм Герасимовим на посаді командувача Об’єднаного угруповання військ в Україні, президент рф Володимир Путін оголосив війну.

Про це в ефірі телеканалу "Ми-Україна" заявив колишній старший офіцер служби зовнішньої розвідки КДБ СРСР та рф Сергій Жирнов.

"Це дуже серйозна зміна в оперативному керівництві в Україні і взагалі у військовому плані. Суровікіна понизили, він формально став заступником, а не керівником цих самих оперативних дій в Україні. Але насправді зміни дуже серйозні. І по-моєму зараз недооцінюють важливість цих змін. Тому що здається, що це така адміністративна гра, пересадки з одного крісла в інше, насправді все набагато серйозніше", - заявив Жирнов.

Як повідомляли "Ми-Україна", міністр оборони України Олексій Резніков вважає, що звільнення Сергія Суровікіна з посади командувача Об’єднаного угруповання військ в Україні є свідченням того, що між керівництвом регулярної армії рф та засновником ПВК “Вагнер” Євгеном Пригожиним є конфлікт.

Головне