Дві фінські компанії в обхід санкцій постачали електроніку до рф

Дві фінські компанії в обхід санкцій постачали електроніку до рф

Фінські компанії Luminor та Siberica в обхід санкцій постачали в росію закордонну електроніку з березня минулого року. Про це повідомляє фінське видання Yle з посиланням на дані Міністерства фінансів США.

Виконавчого директора зазначених фінських компаній Габріеля Теміна підозрюють в обході західних санкцій проти росії, через що влада США внесла керовані ним фірми до антиросійського санкційного списку.

Злочинна діяльність здійснювалася з 18 березня 2022 року, повідомили у повітовому суді Східної Уусімаа. Як місце злочину вказано місто Вантаа. Компанії Luminor та Siberica постачали в росію закордонну електроніку.

На Теміна, а також Катрін Естер Темін, яка обіймала керівну посаду в компанії Siberica, Мінфін США наклав персональні санкції.

Питання про взяття Теміна під варту розглядатиметься у понеділок у районному суді Ітя-Уусімаа. Запит про взяття під варту направила митниця.

Як писали "Ми-Україна" раніше, країни Європейського Союзу готуються обговорити пропозиції щодо 12-го пакету санкцій проти росії через її повномасштабне вторгнення в Україну.

Головне