Міноборони Азербайджану оголосило про початок "антитерористичних заходів" у Карабаху

Міноборони Азербайджану оголосило про початок

Азербайджан розпочав у Карабаху "антитерористичні заходи". Відповідну заяву зробили у Міністерстві оборони країни.

За даними відомства, "антитерористичні заходи" в Карабаху відбуваються з метою відновлення конституційного ладу.

"З метою забезпечення положень Тристоронньої заяви, припинення широкомасштабних провокацій у Карабахському економічному районі, роззброєння та виведення формувань збройних сил Вірменії з наших територій, нейтралізації їхньої військової інфраструктури, забезпечення безпеки мирного населення та наших військовослужбовців, а також відновлення конституційного ладу Азербайджанської Республіки, у регіоні розпочато антитерористичні заходи локального характеру.

У рамках заходів із застосуванням високоточної зброї на передній лінії та в глибині виводяться з ладу позиції формувань збройних сил Вірменії, їхні довготривалі вогневі точки, а також бойові засоби та об'єкти військового призначення", - йдеться у заяві.

Також у відомстві додали, що в регіоні посилилася напруженість через "систематичні обстріли позицій азербайджанської армії формуваннями збройних сил Вірменії в Карабахському регіоні, продовження мінування наших територій, проведення робіт з інженерного вдосконалення бойових позицій, а також збільшення кількості окопів та бліндажів".

Разом з тим Азербайджан звинуватив Вірменію у підриві автомобіля з азербайджанськими військовими, в результаті чого є загиблі та поранені.

"Подібні факти є продовженням цілеспрямованої та планомірної терористичної політики Вірменії проти Азербайджану", - йдеться у повідомленні.

За деякими даними, після початку "антитерористичних заходів" Азербайджан закрив свій повітряний простір для Вірменії.

Як повідомляли "Ми-Україна", експерт з міжнародної політики Раміз Юнус заявив, що у Нагірному Карабаху може розпочатися контртерористична операція найближчим часом.

Головне