Данілов: Мандатів треба позбавити всіх депутатів ОПЗЖ

Данілов: Мандатів треба позбавити всіх депутатів ОПЗЖ

Секретар Ради національної безпеки і обороні України Олексій Данілов вважає, що всіх депутатів ОПЗЖ потрібно позбавити мандатів. Про це він заявив в ефірі телеканалу "Ми-Україна".

За словами Данілова, якщо проаналізувати тих, хто підтримував окупантів на наших територіях, то 90% з них були членами ОПЗЖ. Й всі ці люди допомагали загарбникам шукати українів, яку підтримують свою країну.

"Не треба вводити самих себе в оману, що все треба забути і оці там зараз чотири чи п'ять (один самостійно пішов) депутатів, що в цьому питанні треба ставити крапку. Це дуже небезпечна для країни річ… Те, що стосується колаборантів, особливо на тих територіях, які були частково захоплені російською федерацією, тимчасово, так ще раз звертаю увагу, що депутати, переважна більшість, саме з ОПЗЖ там були в перших рядах, допомагали терористам виявляти наших громадян, які були прихильниками нашої країни. Так відбувалося і в Херсоні, так відбувалося і в інших містах, які тимчасово були захополені російськими мерзотниками", - заявив Данілов.

При цьому секретар РНБО вважає, що поки очікувати нових кримінальних справ після позбавлення низки нардепів мандатів, не варто.

"Нам ще в старих треба поставити крапку, щоб не відбувалося так, як любить наше правосуддя - відкривають справи і потім 10-12 років ми нічого про цю справу не чуємо. Ми маємо зрозуміти, що після війни має бути інша держава. Це має бути держава справедливості. І якщо ми це з вами не зробимо, тоді всі ці люди, які на сьогоднішній день, наші громадяни, гинуть за нашу незалежність, то це марна була річ. Не треба було це починати. Ще раз, наголошу що це дуже-дуже небезпечна річ", - наголосив Данілов.

Як повідомляли “Ми-Україна”, у п’ятницю, 13 січня, Верховна Рада України під час засідання позбавила депутатських мандатів Віктора Медведчука, Тараса Козака, Андрія Деркача, Рената Кузьміна та Андрія Аксьонова.

Головне