Барбра Стрейзанд пожертвувала Україні 240 000 доларів: на що витратять кошти

Барбра Стрейзанд пожертвувала Україні 240 000 доларів: на що витратять кошти

Всесвітньовідома співачка та акторка Барбра Стрейзанд пожертвувала Україні 240 тисяч доларів, які спрямують на медицину. Про це повідомили у фандрейзинговій платформі UNITED24.

Барбра Стрейзанд, яка є амбасадором UNITED24, передала чек на 240 тисяч доларів міністру охорони здоров'я України Віктору Ляшку через координаторку платформи Ярославу Гресь.

"Барбра Стрейзанд пожертвувала на медичну допомогу 240 000 $!

На саміті з нагоди річниці UNITED24 ми презентували результати роботи за напрямом "Медична допомога". Після виступу міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка координаторка платформи Ярослава Гресь передала йому чек від однієї з амбасадорок UNITED24 — знаменитої акторки та співачки Барбри Стрейзанд. 

Стрейзанд постійно підтримує платформу з серпня 2022 року. Дякуємо, Барбро!" - наголосили в UNITED24.

Барбра Стрейзанд пожертвувала Україні 240 тисяч доларів
Барбра Стрейзанд пожертвувала Україні 240 тисяч доларів

Нагадаємо, Барбра Стрейзанд приєдналася до команди UNITED24 у вересні минулого року. Сталося це після того, як зірка поспілкувалася з Президентом України Володимиром Зеленським. Барбра Стрейзанд має українське коріння - її дідусь і бабуся емігрували до США з України. Акторка після приєднання до UNITED24 зізналася, що відчуває сильний зв’язок з українцями.

Як повідомляли "Ми-Україна", відомий у всьому світі український футболіст Андрій Шевченко, який є амбасадором платформи UNITED24, прибув у Київ та завітав до дитячої лікарні “Охматдит”.

Головне