Арнольд Шварценеггер заговорив українською у новому кліпі Kalush Orchestra

Арнольд Шварценеггер заговорив українською у новому кліпі Kalush Orchestra

Відомий голлівудський актор і колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер з'явився в кліпі Kalush Orchestra на пісню “Щедрий вечір”. Відеоробота була опублікована на офіційній сторінці переможців “Євробачення-2022” на YouTube

Знаменитість записав звернення для українців, яке звучить на початку відео.

“Це потужне послання для всього українського народу. Особливо зараз, у цей дуже важкий час. Що кожен може мати мрію. І ви можете зробити ці мрії дійсністю”, - сказав голлівудський актор українською мовою.

Учасники групи розповіли, що пісню написали ще минулого року, а кліп відзняли під час туру США.

“Раніше на цих вулицях бігали у грі GTA - San Andreas, а тепер зробили там нашу інтерпретацію щедрівки, а також завітали до Арнольда Шварценеггера в гості”, - написали музиканти.

Крім того, в кінці кліпу Шварценеггер промовляє “Щедрий вечір”.

Варто зазначити, що відеоробота на пісню “Щедрий вечір” зараз посідає 23 місце у трендах українського сегменту YouTube, її прем'єра відбулася 11 січня. 

Як писав “Ми-Україна” раніше, актор кіно, театру та дубляжу Дмитро Лінартович, який відомий своїми ролями в фільмах “Той, хто пройшов крізь вогонь” та “Толока”, служив у Збройних силах України і в боях у місті Соледар Донецької області отримав важке поранення і контузію

Головне