Витік аміаку та двоє загиблих: які наслідки російського ракетного удару по Харкову

наслідки ракетного удару рф по Харкову

У понеділок ввечері, 5 червня, росіяни завдали ударів по Харкову – пролунали декілька вибухів. Зафіксовані влучання у Слобідському та Шевченківському районах міста. В результаті було пошкоджено трубопровід з аміаком.

Подробиці з місця влучання розповіла наша кореспондентка.

Ракета влучила по дорозі, комунальники заблокували майже усю вулицю. Вирва від ракети була дуже глибокою, пошкодили труби з водою та ливнівки. У будинках поряд повибивало шибки. Втім, серйозних масштабних руйнувань, на щастя, немає.

“Каміння перелітало через всю будівлю – асфальт, бордюр – все полетіло на задній двір, На скільки я знаю, усі живі. Усе відбудуємо”, – розповів керуючий кав’ярні Дмитро Маркітан, яке знаходиться у 50 метрах від вибуху.

Це далеко не єдиний обстріл за підсумками цієї доби на Харківщині. По прикордонним районам російські загарбники гатять кожного дня. Там загинула одна людина, ще дві – постраждали

Масована атака була по Балаклії. Дев’ять людей було поранено, ще одна людина – загинула.

Найбільше харків’ян налякала атака по Куп’янщині. Там російська ракета влучила у труби з аміаком, в результаті чого стався витік 130 тонн аміаку. На щастя, загрози для людей немає, адже рівень аміаку не підвищився.

Як повідомляв “Ми-Україна” раніше, президент України Володимир Зеленський заявив про те, що провів термінове засідання Ради національної безпеки та оборони України (РНБО), яке скликав раніше через підрив росіянами Каховської ГЕС.

Головне