"Манчестер Сіті" розгромив "Реал" і вийшов до фіналу Ліги чемпіонів

"Манчестер Сіті" розгромив мадридський "Реал" (4:0) у домашньому матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів і став другим фіналістом головного клубного турніру Європи.

Манчестер Сіті потужно розпочав матч і це принесло свої плоди на 23-й хвилині, коли Де Брюйне чудовим пасом на Бернарду Сілву розрізав оборону Реала, а португалець пробив точно в ближній кут.

Минуло всього 14 хвилин, як Бернарду Сілва ударом головою оформив дубль.

У другому таймі Реал заграв активніше, проте пройти оборону не вдалося, а на 76-й хвилині Мілітао відзначився автоголом, зробивши становище мадридців вкрай складним.

Уже в компенсований арбітром час крапку в матчі поставив Альварес, який після пасу Фодена ударом низом відправив м’яч повз Куртуа.

Манчестер Сіті вдруге у своїй історії вийшов до фіналу Ліги чемпіонів. Востаннє «містяни» доходили до вирішальної стадії у 2021 році, коли поступилися Челсі з рахунком 0:1.

Суперником підопічних Гвардіоли у фінальному матчі буде італійський Інтер, який у півфіналі обіграв Мілан.

Фінал відбудеться 10 червня у Стамбулі на Олімпійському стадіоні Ататюрка.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, у Китаї комедійну компанію оштрафували на понад $2 млн через жарт.