Кремль відреагував на слова Пашиняна про те, що Вірменія не є союзником росії у війні

Речник президента рф Дмитро Пєсков заявив, що в Кремлі “беруть до відома” слова вірменського прем’єр-міністра Нікола Пашиняна про те, що Вірменія не є союзником росії у війні проти України.

Про це повідомило російське агентство  “Интерфакс”. Пєсков прокоментував слова Пашиняна на брифінгу для журналістів. Він наголосив: “Ми беремо її до відома, це важлива заява”.

“Ми знаємо, що є певні нюанси в підходах Вірменії до конфлікту навколо України, ми їх враховуємо, ми їх знаємо”, – зазначив речник Путіна.

Він також долав, що “безумовно, ми продовжуємо розвиток наших концептуально союзницьких відносин із Вірменією”.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, вірменський прем’єр Нікол Пашинян дав відповідь на питання, на чиєму боці Вірменія у повномасштабній війні, яку в лютомуминулого року проти України розв’язала росія. Політик наголосив, що його країна не підтримує у цьому випадку жодну зі сторін. Однак Пашинян додав, що лавірувати стає все складніше.

Пашинян підкреслив, що лавірувати країні доводиться не тому, що Вірменія не має власної позиції з питання. За його словами, всередині держави існує дуже багато власних проблем. Він наголосив, що “так багато, що вони не дозволяють нам бути більш залученими до вирішення турбот інших”.

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив про готовність країни визнати Карабах частиною Азербайджану. Умовою такого кроку є забезпечення безпеки вірменського населення. При цьому він заявив, що питання прав та безпеки вірмен Карабаху необхідно обговорювати у форматі переговорів Баку – Степанакерт. 

Головне