Коваль: Не всі добровольці "Гвардії наступу" можуть пройти фізичну та психологічну підготовку

Коваль: Не всі добровольці

Не всі добровольці, які вирішили приєднатися до "Гвардії наступу", можуть пройти підготовку. Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна" розповів прес-офіцер бригади "Червона калина" Микола Коваль.

"Складність, по-перше, в тому, що ми маємо розуміти, що максимально приділяється увага на витривалість, і всі фізичні навантаження людина не завжди може пройти і пережити. І багато людей, які думали, що пройдуть підготовку фізичну, вони не справляються. А ще психологічна стійкість, витривалість велику роль відіграє. Багато людей, які подавали заявки, вони просто не змогли пройти психологічні тести, тести з фізичної витривалості та по інших факторах, які виявили", - зазначив Коваль.

Також він додав, що підготовка "Гвардії наступу" триватиме два-чотири місяці, і вже після цього бійці почнуть виконувати бойові завдання.

"Підготовка буде проходити від двох до чотирьох місяців із задіянням досвідчених офіцерів і інструкторів. Буде підготовка проходити як індивідуальна, так і колективна. І вже після цієї або ротної, або взводної, або піхотної підготовки та злагодженості будуть вже відбиратися і буде залучатися особовий склад на виконання бойових завдань. Задачі будуть стояти різноманітні. Сама основна - це зачистка та звільнення нашої території", - розповів прес-офіцер.

Крім того Коваль зазначив, що під час підготовки у "Гвардію наступу" дівчата проявляють значнішу витривалість та виконують завдання на рівні з чоловіками.

"Навіть є такі дівчата, які хочуть і в артилерію, і в розвідку і бути снайперами", - розповів прес-офіцер бригади "Червона калина".

Як повідомляли "Ми-Україна", міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко розповів, що “Гвардія наступу” практично сформована. Наразі вже почалися навчання перших підрозділів.

Головне