Південна Корея та Польща домовилися про спільну участь у відновленні України

відновлення України після війни

Міністр закордонних справ Південної Кореї Пак Джин та його польський колега Збігнєв Рау домовилися про участь у повоєнному відновленні України.

Про це пише Yonhap.

“Глави МЗС заявили про необхідність досягнення миру в Україні в максимально короткі терміни, а також домовилися активно співпрацювати для реконструкції та відновлення України у майбутньому”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, високопоставлені дипломати під час зустрічі у Сеулі обговорили співпрацю двох країн у сфері оборони та ядерної енергетики.

Міністри закордонних справ також високо оцінили досягнення у двосторонньому оборонному співробітництві та домовилися продовжувати зусилля щодо здійснення наступних заходів.

Нагадаємо, уряд Південної Кореї схвалив минулого року експортні ліцензії для Польщі на постачання Україні гаубиць Krab, які виготовлені з південнокорейських компонентів.

Як писав “Ми-Україна” раніше, російський посол у США Анатолій Антонов після інциденту із збиттям американського дрона MQ-9 Reaper сказав, що Москва не хоче конфронтації зі Сполученими Штатами.

Він також додав, що помічниця держсекретаря Карен Донфрід передала занепокоєність США відносно інциденту. Також сторони “обмінявся нашими зауваженнями з цього приводу, оскільки у нас є деякі розбіжності”.

Головне